Testuingurua
egitaraua
15.00etan Tiroa: Gizonezkoen trap kanporaketak.
Emakumezkoen 10 metroko aire errifle kanporaketak eta finala.
Gizonezkoen 10 metroko aire pistola kanporaketak eta finala.
15.00etan Hockeya: Emakumezkoen EEBB-Holanda.
15.00etan Hockeya: Gizonezkoen Espainia-Alemania.
15.15etan Gimnasia: Taldekako ariketa obligatorioak (gizonak).
15.30etan Judoa: +72kg eta +95kg.
Kanporaketak eta errepeskak.
15.30etan Borroka: Grekoerromatarra: 48kg, 57kg, 68kg, 82kg eta 100kg.
Kanporaketak.
16.00etan Boleibola: Ema-kumezkoen Holanda-Txina.
16.00etan Beisbola: EEBB-Nikaragua.
16.00etan Saskibaloia: Gizonezkoen Australia-Hego Korea.
16.00etan Esgrima: Ezpata bakarka.
Kanporaketak.
16.00etan Igeriketa: Kanporaketak: Emakumezkoen 100 metro libreak, gizonezkoen 100 metro bularka, emakumezkoen 400 metro estiloak eta gizonezkoen 200 metro libreak.
16.05etan Waterpoloa: Holanda-Jugoslavia.
17.00etan Hockeya: Emakumezkoen Australia-Espainia.
17.00etan Saskibaloia: Gizonezkoen Grezia-Jugoslavia.
18.00etan Boleibola: Emakumezkoen Errusia-Alemania.
18.15etan Halterofilia: 54 kg B multzoa.
18.30etan Gimnasia: Taldekako ariketa obligatorioak (gizonak).
18.30etan Waterpoloa: Hungaria-Errusia.
18.40etan Esgrima: Ezpata bakarka (gizonak).
18.55etan Waterpoloa: Kroazia-Grezia.
19.00etan Beisbola: Australia-Kuba.
19.00etan Judoa: +72kg eta +95kg-etako finalak.
19.00etan Futbola: Gizonezkoen Portugal-Tunisia.
19.00etan Saskibaloia: Gizonezkoen Txina-Angola.
19.00etan Borroka: Grekoerromatarra.
48kg, 57kg, 68kg, 82kg eta 100kg.
Kanporaketak.
19.30etan Boxeoa: Kanporaketak.
19.30etan Boleibola: Emakumezkoen Kanada-Kuba.
22.00etan Halterofilia: 54 kg A Multzoa.
Finalak.
20.00etan Gimnasia: Taldekako ariketa obligatorioak (gizonak).
20.30etan Waterpoloa: Espainia-Alemania.
20.40etan Saskibaloia: Gizonezkoen Lituania-Kroazia.
21.00etan Hockeya: Gizonezkoen EEBB-Pakistan.
21.30etan Hockeya: Emakumezkoen Argentina-Alemania.
21.30etan Boleibola: Emakumezkoen Japonia-Hego Korea.
00.15etan Waterpoloa: Ukrainia-Errumania.
00.20etan Futbola: Gizonezkoen Frantzia-Australia.
00.30etan Futbola: Gizonezkoen Espainia-Saudi Arabia.
00.30etan Boleibola: Emakumezkoen EEBB-Ukrainia.
01.30etan Futbola: Gizonezkoen EEBB-Argentina.
01.30etan Igeriketa: Finalak: Emakumezkoen 100 metro libreak, gizonezkoen 100 metro bularka, emakumezkoen 400 metro estiloak eta gizonezkoen 200 metro libreak.
01.33etan Boxeoa: Kanporaketak.
02.00etan Saskibaloia: Gizonezkoen Puerto Rico-Brasil.
02.00etan Hockeya: Emakumezkoen Hego Korea-Britainia Haundia.
02.00etan Beisbola: Holanda-Japonia.
02.00etan Hockeya: Gizonezkoen India-Argentina.
02.00etan Boleibola: Emakumezkoen Brasil-Peru.
03.45etan Saskibaloia: Gizonezkoen EEBB-Argentina.
04.00etan Waterpoloa: Italia-EEBB.